Geoblog.pl    DysiuUndNowy    Podróże    Niemcy ,Szfajcaria,Francja,Holandia 02.08.2007    praca praca
2007

praca praca

Niemcy
Niemcy, Essen steele ost

Witam ponownie troszke mnie nie bylo przez pewien czas na gg wiec teraz musze nadrobic zaleglosci dzis praktycznie nic nie robilem siedzialem nad zakichanym sprzetem (monitorem) i probowalem go naprawic w polowie mi sie udalo bo dzialal przez pewien czas lecz po chwili poszedl z dymem trudno chyba mnie szef nie zabije za to . W dalszym dniu wziolem sie za robote nowego studia czyli calkowite odnowienie pokoju co mi troche czasu zajmie napewno nie bedzie to jeden dzien ani dwa bo wszystkie rzeczy jakie tam sa albo i byly musze poszegregowac porobic polki bo material juz mam wiec czeba bedzie sie wziasc do roboty bo okazuje sie ze czeka mnie jeszcze 2 studio o wiele wieksze od tego co robie ale tak to niestety musi byc szef jest zmierzly wiec nie wchodze mu w droge choc chcialbym od niego dzisiaj pozyczyc autko bo jade na zakupy obiecalem wszystkim ze zrobie im polska kuchnie (Pierogi Slaskie) ale zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze szef dam mi autko i bedem sobiem mugl pojechac .No a tym czasem ja znikam napewno dzis albo w jakis dzien bedem dopisywal wszesniejsze dni .

DysiuUndNowy
Piotr D. Krzysztof N.