Geoblog.pl    DysiuUndNowy    Podróże    Niemcy ,Szfajcaria,Francja,Holandia 02.08.2007    praca
2007

praca

Niemcy
Niemcy, Essen Stelle Ost

I tak nadszedl kolejny dzien pracy kolejny raz obudzony tym razem wiem przez kogo ale to zostwie dla siebie wiec tak jak ostatnio nie moglem zasna c wiec postanowilem zrobic sobie kawke poczytac czasopisma bo pracy nie moge zaczac zanimk wszyscy nie wstana boi jeszcze mnie ochrzania wiec wybylem sobiem do garazu zeby sobiem tam w spokoju wypic kawke o godz 10 wszyscy juz wstali wiec spokojnie moglem sie zabrac do pracy i cuz ja takiego robilem albo jeszcze robie . Musialem zamatowac kran nowy a stary usunac choc go tez zakladalem okazalo sie ze byl trefny cieklo z niego jak z fontanny a zeby tego bylo malo po zamontowaniu okazalo sie ze gdzies jest zablokowana woda wiec poszedlem sie pobawic glownymi zaworami okazalo sie ze to nic nie daje wiec zostawilem to wspokoju poczekam az przyjedzie znajomy moze on cos poradzi wsumie sie na tym zna a nie to co ja chociaz jestem tutaj do wszystkigo nastepnie szef kazal mi rozwalic sciane wiec to uczynilem bo gdzies mu ciekla woda i mial racje cieknie mu woda z rur stare zardzewiale wiec poszly zadna nowosc ja wsumie teraz odpoczywam bo niechcaco przywalilem sobie 5 kg mlotem w reke troche boli da sie przezyc lekki siniak bedzie wiec wsumie teraz czekam az szef zejdzie i zadecyduje co dalej z tym robimy nie moge mu teraz przeszkadzac bo ma jakies zgrupowanie ludzi cos im tam tlumaczy bo chyba tak nie zostawi tej cieknacej wody wsumie to on do wszystkiego jest zdolny . Pewnie i tak jak zejdzie to bedzie mial tysiace pomyslow nowych wiec sie musze na to przygotowac jednym slowem jest to dom zabytkowy ale chyba sie powoli rozwala jednej rzeczy sie tykniesz a juz nastepna sie rozwala masakra .I tak doszlismy wkoncu do wieczorku nikomu nic sie nie stalo w tym dniu tak jak w innych wszyscy byli zadowoleni wiec po pracy urzadzilismy sobie mala imprezke tak oddmiennie od rzeczywistosci z czego wszyscy byli zadowoleni w tym takze ja . posiedzielismy porozmawialismy no i o godz 23 wszyscy prucz paru osob udalo sie do spania a co tamci robili nie mam pojecia moge sie tylko domyslac ze balowali do bardzo puzna ja niestety musialem sie polozyc bo jutro kolejny moj dzien .

DysiuUndNowy
Piotr D. Krzysztof N.